Catering

Z przyjemnością prezentujemy Państwu catering najwyższej klasy.
Dzięki doświadczeniu w branży gastronomicznej, wyjątkowej dbałości o poziom naszych usług tworzymy niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój wielu imprez i wydarzeń gwarantując Państwu jakość naszych usług.
   
Catering to przede wszystkim wyśmienite i profesjonalnie organizowane imprezy okolicznościowe dla firm, osób prywatnych jak również  eventów w plenerze. Nasz zespól prowadzi prace na każdym etapie począwszy od planowania, poprzez organizacje, na prowadzeniu i obsłudze przyjęcia kończąc. Specjalność i własny styl pozwala nam odpowiednio przygotować przyjęcia by spełnić najmniejsze Państwa oczekiwania.

Proponujemy Państwu obsługę:

przyjęć rodzinnych
pikników
imprez promocyjnych
eventów firmowych
bankietów
cateringów biznesowych
imprez plenerowych
grill party
żywienie zbiorowe

Dysponujemy niezawodnym i nowoczesnym sprzętem oraz zapleczem kuchennym, a także zapleczem technicznym. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Jesteśmy bezkonkurencyjny  do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie  tak aby zadowolić Państwa i waszych gości.

Oferujemy dostawę na wskazane miejsce własnym transportem w nowoczesnych termosach gastronomicznych z pełną obsługa zaplecza kuchennego oraz obsługi kelnerskiej.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów Twojego przyjęcia. Nasz manager doradzi Ci, jakiego typu przyjęcie wybrać, a potrawy dopasuje specjalnie do Twoich potrzeb.